هزال کایا بازیگر,رقاص ,مدل و....

 هزال کایا (متولد 10اکتبر 1990) یک بازیگر ترکیه ای است.
بیوگرافی:
هزال کایا در 10 اکتبر 1990 (11 مهر 1369) در گزیانتپ ترکیه متولد شد. کایا در یک دبیرستان ایتالیایی واقع در استانبول دوران دبیرستان خود را سپری کرد و در سال ???? فارغ التحصیل شد. او در حال حاضر مشغول به ادامه تحصیل در دانشگاه بیلجی (Bilgi) استانبول می باشد (هنرهای نمایشی). پدر و مادر (هر دو وکیل) او زمانی که او7 ساله بود از هم جدا شدند. او زمانی که خیلی جوان بود به دنیای هنر معرفی شد. او همچنین 7 سال آموزش ویولون و رقص باله دیده است. کایا به تانگو علاقه دارد، و مهارتهای خود را در آن پرورش داده است. تیم فوتبال مورد علاقه او بشیکتاش می باشد. هزال کایا به ترکی صحبت میکند (زبان مادری), به انگلیسی و ایتالیایی مسلط است و در حال حاضر مشغول یادگیری آلمانی بعنوان چهارمین زبان می باشد.
نخستین ایفای نقش او (????) در سریال تلوزیونی (Genco) بود؛ جایی که او بعنوان یکی از نقش های اصلی ایفای نقش کرد. در 2007 کایا فعالیت خو را بعنوان نقش اصلی با بازی در نقش نهال زیاگیل در سریال عشق ممنوع (اقتباس از رمان خالد ضیا) ادامه داد.
کایا در حال حاضر در سریال تلوزیونی “Ad?n? Feriha Koydum” در نقش Feriha مشغول به بازی می باشد. این مجموعه یکی از پربیننده ترین سریال های تلوزیون ترکیه است. دراین سریال او نقش دختر یک سرایدار را بازی می کند که بین دو دنیا به دام افتاده است؛ رویاها و آرزوها

توضیح کوتاه:
قد: 158 سانتی متر
وزن: 50کیلوگرم
رنگ چشم: سبز
رنگ مو: موهای قهوه ای مواج

چشمکنظریادتون نره....

/ 5 نظر / 57 بازدید
ماندانا

توضیحاتش زیاده...[گل] ولی خوب

mimi

راستی خووووووشگلممممم لینکت کردمممممم[نیشخند] منو به اسم خودم لینک کن[چشمک]ممنون [قلب]

morvarid

مطمئنی چیزدیکه یادت نرفته[نیشخند]

مارال

به قول مروارید چیزه دیگه ای یادت نرفته؟[نیشخند][چشمک]

[لبخند]